Już po raz piąty w hali im. Huberta Wagnera rozegrany został Powiatowy Turniej Pracowników Służb Mundurowych. Tym razem w szranki stanęło 26 uczestników. Zwyciężył reprezentant OSP Piasutno Kazimierz Wróblewski.

V Powiatowy Turniej Pracowników Służb Mundurowych odbył się w sobotę 23 marca w hali im. Huberta Wagnera. Do rywalizacji przy stołach stanęło 26 zawodników reprezentujących ochotnicze straże pożarne, KP PSP w Szczytnie, KMP w Olsztynie, Jednostkę Wojskową w Lipowcu oraz nadleśnictwa. Tym razem zwycięzcą okazał się Kazimierz Wróblewski z OSP Piasutno, który w finałowej grze pokonał Karola Grabusa z JW w Lipowcu. Tegoroczny triumfator startował w turnieju po raz czwarty, jednak dopiero teraz udało mu się sięgnąć po najwyższe laury. W poprzednich latach trzy raz z rzędu wygrywał Paweł Więcek z OSP Olszyny, który tym razem był nieobecny. - Turniejowi od samego początku przyświeca główny cel, jakim jest integracja funkcjonariuszy i pracowników mundurowych oraz sprawdzenie własnej kondycji po długiej zimie – mówi współorganizator turnieju, zastępca komendanta powiatowego PSP w Szczytnie Jacek Baczewski.

Wyniki: 1. Kazimierz Wróblewski (OSP Piasutno), 2. Karol Grabus (JW w Lipowcu), 3. Andrzej Zieliński (KMP w Olsztynie), 4. Marcin Zapadka (OSP Jedwabno), 5. Leszek Lis (JW w Lipowcu), 6. Sylwester Łachacz (OSP Jedwabno).