Bardzo udanie zaprezentowali się zawodnicy szczycieńskiej Katany na turnieju Rolling Spider Cup w Olsztynie. Ich dobre wyniki zaowocowały drużynowym pierwszym miejscem zarówno w kategorii dzieci i młodzieży, jak i w kategorii senior.

Katana dominowała w Olsztynie
Katana wygrała w klasyfikacji generalnej zarówno w kategorii dzieci i młodzieży jak i seniorów

Na najwyższym stopniu podium w kat. dzieci znaleźli się Marcel Kobylas waga do 20 kg, Tomasz Kacprzak (waga 22 kg), Gaspar Święciński (44 kg,) Damian Srebrzyński (55 kg), Krzysztof Zaorski (70 kg) i Zuzanna Kania (60 kg). Seniorskie zawody wygrali Paweł Siemiaszko waga + 94 kg pasy purpurowe, Magdalena Nowak pasy niebieskie open i Łukasz Elbruda waga open pasy białe. Ze srebrem ze stolicy Warmi i Mazur wrócili w kat. dzieci Igor Szewczak (35 kg), Piotr Szewczak (70 kg), Tymoteusz Stachula (42 kg), Antoni Skowroński (50 kg). W kategorii seniorskiej na drugim stopniu podium uplasowało się dwóch trenerów szczycieńskiej Katany Paweł Wtulich waga + 94 kg purpura i Kamil Wójcik waga 82 kg pasy niebieskie oraz Paulina Złotnik waga open pasy białe. Na trzecim miejscu podium stanęli w kategorii dzieci Adrian Walas (30 kg), Ignacy Stachula (35 kg), Ksawery Niewiadomski (27 kg) i Dominik Szczerbo (40 kg) oraz w kategorii seniorów Arkadiusz Żywalewski waga open białe pasy.