Tomasz Nysztal uplasował się na czwartym miejscu w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Podlodowym. Szczytnianin wywalczył za to złoto ze swoją drużyną – TKW Liwi Robaczki Tarnów.

Nysztal tuż za podium

Druga, przeprowadzona w trzech turach, odsłona podlodowych MP odbyła się na Jeziorze Czorsztyńskim. W poszczególnych sektorach rywalizowało łącznie ponad 100 zawodników. Tym razem naszym zawodnikom poszło gorzej niż podczas niedawnych zawodów przeprowadzonych w okolicach Szczytna. Dariusz Ferens był 26. Tomasz Nysztal – 36., a jego syn Bartosz – 78. W klasyfikacji końcowej Tomasz Nysztal zajął czwarte miejsce, a do podium zabrakło mu naprawdę niewiele – suma lokat z wszystkich sześciu tur MP wyniosła o jeden więcej od wyników Roberta Florczaka, który uplasował się na 3. pozycji. Dariusz Ferens zajął ostatecznie 9. miejsce , a Bartosz Nysztal był 30.

Przed naszym najbardziej utytułowanym zawodnikiem Tomaszem Nysztalem start w Mistrzostwach Świata w Wędkarstwie Podlodowym, które pod koniec tygodnia odbędą się w USA.