Ostatnia z drużyn z naszego powiatu zakończyła swoją przygodę z Wojewódzkim Pucharze Polski. W meczu 1/8 rozegranym w Szczytnie miejscowy MKS uległ III-ligowemu Mazurowi Ełk.

MKS Szczytno – Mazur Ełk 0:3 (0:1)

0:1 – (34.), 0:2 – (64.- samob.), 0:3 – (90.)

Wynik 0:3 wskazywałby na gładkie zwycięstwo ełczan, ale to szczytnianie stworzyli więcej groźnych sytuacji. Gra gospodarzy mogła się zresztą podobać i podopieczni Krzysztofa Rudzkiego powinni przy takiej postawie spokojnie powalczyć o co najmniej 30 dodatkowych minut. Ktoś powie, że bardziej doświadczeni goście wypunktowali szczytnian. Może i tak, ale gdyby w pierwszej połowie zimnej krwi nie zabrakło dwukrotnie młodemu Kozianowi, a po zmianie stron silne uderzenia P. Pietrzaka i Lisiewicza nie lądowały na poprzeczce i słupku, wynik byłby zupełnie inny.